• Sokoliarska skupina Falconarii

• Dňa 3. mája dopoludnia sme s deťmi v telocvični školy školy privítali sokoliarsku skupinu „Falconarii“. V rámci environmentálnej výchovy nám sokoliari predstavili šesť dravcov napr. Plamienku driemavú, Výra skalného, Orla skalného a Sokola rároha. Počas prehliadky jednotlivých dravcov sme sa z výkladu sokoliarov dozvedeli veľa zaujímavostí z ich  života. Mali sme možnosť pozorovať ich úplne zblízka, videli sme ako prelietajú z miesta  na miesto lákané mäsovou odmenou. Tí odvážnejší si týchto nádherných vtákov aj pohladili po ich hebkých pierkach.

• Študentská konferencia

• Pozývame vás už na šiesty ročník študentskej konferencie, ktorá bude prebiehať 7. mája 2019 v spoločenskej miestonosti našej školy. Súčasťou konferencie bude i diskusné fórum, kde hostia súčasným študentom budú odpovedať na ich otázky, týkajúce sa motivácie, študijného zamerania, praxe, prezentačných zručností, osobnostných predpokladov, dôležitých pre úspešné zvládnutie štúdia a následnú prax.