• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Juraj Hušek

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Matej Borghouts

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Pavol Lukáč

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Ivan Danček

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Tobias Sáblik

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Nina Cabanová

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Eva Trnková

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Barbora Beszédesová

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Tedla

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Krištof Haba

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • David Šišolák

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Šimon Záhumenský

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Bruno Šíp

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Natália Pavúčková

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Kristína Šoková

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Kristína Nemcová

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Dušan Mihaľ

        • 1. miesto/kategória I. stupeň
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Karolína Lea Lániková

        • 3. miesto/kategória I.stupeň
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Mathias Čermák

        • čestné uznanie
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Rebecca Slezáková

        • 4. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“