• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Celoštátne kolo

        • Juraj Hušek

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Matej Borghouts

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Pavol Lukáč

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
        • Ivan Danček

        • 3. miesto
        • Špongia · Celoštátne kolo · 2019/2020
    • Krajské kolo

        • Barbora Pompošová

        • 1. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... V.kategória próza · Krajské kolo · 2019/2020
        • Mária Hušková

        • 1. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... V.kategória poézia · Krajské kolo · 2019/2020
        • Liliana Fürstová

        • 3. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... IV.kategória poézia · Krajské kolo · 2019/2020
        • Marek Sivák

        • 2. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... III.kategória próza · Krajské kolo · 2019/2020
        • Benjamín Sagar Choudhury

        • 2. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... III.kategória poézia · Krajské kolo · 2019/2020
        • Natália Fedorová

        • 1. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... II.kategória próza · Krajské kolo · 2019/2020
        • Nela Kronauerová

        • 1. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... II.kategória poézia · Krajské kolo · 2019/2020
        • Vilma Mária Drgoňová

        • 1. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... I.kategória próza · Krajské kolo · 2019/2020
        • Sára Klímová

        • 3. miesto
        • ...a Slovo bolo u Boha... I.kategória poézia · Krajské kolo · 2019/2020
        • Nina Cabanová

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Eva Trnková

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Barbora Beszédesová

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Tedla

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Krištof Haba

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Tobias Sáblik

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Natália Pavúčková

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“