• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Okresné kolo

        • Jana Ležáková

        • 3. miesto - kat. 2A
        • Olympiáda va ANJ SŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Henrieta Jelínková

        • 3. miesto - kat. 2B
        • Olympiáda va ANJ SŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Adam Blažíček

        • 4. miesto - kat. 2A
        • Olympiáda va ANJ SŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Andrej Kořínek

        • 4. miesto - kat. 2B
        • Olympiáda va ANJ SŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Konečný David

        • 5. miesto
        • Olympiáda va ANJ ZŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Chabrečková Daniela

        • 10. miesto
        • Olympiáda va ANJ ZŠ · Okresné kolo · 2019/2020
        • Dušan Mihaľ

        • 1. miesto/kategória I. stupeň
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Karolína Lea Lániková

        • 3. miesto/kategória I.stupeň
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Mathias Čermák

        • čestné uznanie
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a civilnej ochrany · Okresné kolo · 2019/2020
        • Tereza Látečková

        • 4. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Rebecca Slezáková

        • 4. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Bianka Polakovičová

        • 4. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Dominik Bevilaqua

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Oliver Sloboda

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Andrej Čermák

        • 3. miesto
        • Stolný tenis · Okresné kolo · 2019/2020
        • Michal Sobek

        • 1. miesto
        • Majstrovstvá okresu v zrýchlenom šachu · Okresné kolo · 2019/2020
    • Školské kolo

        • Martina Bordáková

        • 1. miesto GYM
        • Biblická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Juraj Hušek

        • 2. miesto GYM
        • Biblická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Martina Sivoňová

        • 3. miesto GYM
        • Biblická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020
        • Viktória Bevilaqua

        • 1. miesto ZŠ
        • Biblická olympiáda · Školské kolo · 2019/2020

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“