• Nadpis

        • Riaditeľ školy: Mgr. Daniel Masarovič                                                                                                          daniel.masarovic@gmail.com
             
          Zástupca riaditeľa školy: Mgr. Elena Kabarcová                                                                                                          elena.kabarcova@gmail.com
             
          Zástupca riaditeľa školy: Mgr. Elena Hušková                                                                                                          spsmalackyhuskova@gmail.com
             
          Duchovný správca školy: ThLic. Ing. Peter Mášik
             
          Kariérny poradca:

          ZŠ - Mgr. Michaela Lániková                                                                                                      m.lanikova@centrum.sk

          GYM - Ing. Stanislava Zajačková
          stana_fabka@hotmail.com

             

          Školský psychológ:

          Mgr. Miroslava Majdová
          majdova.mirka@gmail.com

             
          Špeciálny pedagóg:

          PaedDr. Ľubica Sedláková
          lubica.sedlakova.ls@gmail.com

             
          Sekretariát:

          Katarína Rakárová                                               Ing. Helena Artimová
          katarina.rakarova@gmail.com                             artimova.helena@gmail.com
          Úradné hodiny: 7:30 - 15:30

          Mgr. Beáta Reifová

          beata.reifova@gmail.com

          Úradné hodiny: 7:30 - 15:30

             
          Vedúca ŠKD:

          Bc. Ľubica Voltemarová
          lubica.voltemarova@gmail.com
          0910 842 378

          Účet ŠKD (Prima banka): SK05 5600 0000 0032 0929 0006 
          Na tento účet sa poukazujú príspevky zákonných zástupcov na čiastočnú  úhradu nákladov spojených so starostlivosťou poskytovanú žiakovi v ŠKD.

          Prevádzka ŠKD: 6:00 - 7:45, 11:30 - 17:30.

             
          Vedúca ŠJ:

          Nina Bečárová
          n.becarova@gmail.com
          0917 350 602

          Účet ŠJ (Prima banka):  SK36 5600 0000 0032 0929 4007
          Na tento účet sa poukazujú príspevky stravníkov za stravné (potravinové a réžijné náklady).

          Odhlasovanie z obedov je možné deň vopred do 14:00.

             
          Bankové účty školy:

          Účet pre školské akcie školy (Prima banka):  SK81 5600 0000 0032 8398 3003
          Na tento účet sa poukazujú platby za školské akcie (napr. teambuilding, škola v prírode, lyžiarsky výcvik, divadlo, školský výlet, exkurzia, jazykový kurz, atď.) a školské pomôcky

          Fondový účet školy (Prima banka):  SK72 5600 0000 0032 0929 2001
          Na tento účet sa poukazujú sponzorské príspevky a dary. Ak sa nám rozhodnete pomôcť, prosím pripíšte do poznámky k platbe aj slovo dar, prípadne svoje meno či iné údaje.

          Účet Rodičovského združenia ProSchola (Tatra Banka): SK93 1100 0000 0029 4946 0176 
          Na tento účet sa poukazujú príspevky rodičov a 2% dane z príjmov fyzických a právnických osôb.

          Za všetky finančné dary a podporu Vám ďakujeme!

           

          TRIEDA

          TRIEDNY UČITEĽ,  PRITRIEDNY UČITEĽ

          ZÁKLADNÁ ŠKOLA

          I.A

          Mgr. Eva Kúdelová - sr. Terezka
          terezkakudelova@gmail.com

          Mgr. Denisa Trnková

          I.B

          Mgr. Adela Greliková
          a.grelikova@gmail.com

          Mgr. Eva Kúdelová - sr. Terezka

          I.C

          Denisa Trnková
          denisa.trnkova@pobox.sk

          Mgr. Adela Greliková

          II.A

          Mgr. Lucia Kneblová

          lucia.kneblova@gmail.com

           

          Mgr. Petra Janská

          II.B

          Mgr. Petra Janská

          peta.skola@gmail.com

           

          Mgr. Lucia Kneblová

          III.A

          Mgr. Alžbeta Fedorová                                                              alzbeta.fedor@gmail.com

          Mgr. Viera Slobodová

          III.B

          Viera Slobodová
          slobodovaviera@azet.sk

          Mgr. Alžbeta Fedorová

          IV.A

          Mgr. Miroslava Čutková                                                             mirka.cutka@gmail.com

          Mgr. Alexandra Volková

          IV.B

          PaedDr. Dagmar Erdélyiová                                                     dagmar.erdelyiova@gmail.com

          Mgr. Miroslava Čutková

          IV.C

          Mgr. Alexandra Volková                                                      alexandra.v@centrum.sk

          PaedDr. Dagmar Erdélyiová

          V.A

          Mgr. Veronika Šišanová                                                            sisanova.v@gmail.com

          Mgr. Renáta Nechalová

          V.B

          Mgr. Tomáš Lopeň                                                                       tomas.lopen@gmail.com

          Mgr. Veronika Šišanová

          V.C

          Mgr. Renáta Nechalová                                                      renata.nechalova@azet.sk

          Mgr. Tomáš Lopeň

          VI.A

          Mgr. Jana Neužilová
          neuzilova.j@gmail.com

          Mgr. Michaela Florková

          VI.B

          Mgr. Adriana Stanová
          astanova244@gmail.com

          Mgr. Jana Neužilová

          VI.C

          Mgr. Michaela Florková
          m.florkova92@gmail.com

          mgr. Adriana Stanová

          VII.A

          Mgr. Dominika Galliková                                                           dominikagallikova@gmail.com

          Mgr. Lucia Belanská

          VII.B

          Mgr. Ľubomíra Chachulová                                                  chachulova.lubomira@gmail.com                               

          Mgr. Dominika Galliková    

          VII.C

          Mgr. Lucia Belanská                                                                   lucia.belanska@gmail.com

          Mgr. Ľubomíra Chachulová

          VIII.A

          Mgr. Adela Urbánová                                                                 adela.urbanova@gmail.com

          Mgr. art.Lenka Balleková

          VIII.B

          Mgr. art. Lenka Balleková
          ballekova.lenka@gmail.com

          Mgr. Adela Urbánová

          IX.A

          Michaela Lániková
          m.lanikova@centrum.sk

          Bc. Martina Slováková

          GYMNÁZIUM

          I.G

          RNDr. Jozef Ondrejka                                                                  joon2@azet.sk

          PhDr. Daniela Pavúčková

          II.G

          PhDr. Daniela Pavúčková                                                         daniela.tesakova@gmail.com

          RNDr. Jozef Ondrejka

          III.G

          Ing. Zuzana  Lepišová
          lepisova@gmail.com

          Mgr. Viera Slezáková

          IV.G

          Mgr. Viera Slezáková
          vierka.slezak@gmail.com

          Ing. Zuzana Lepišová

           
          Beztriedni učitelia: Jaroslava Caunerová, Elena Grmanová, Elena Hušková, Katarína Hušková, Elena Kabarcová, Gabriel Koch, Zuzana Koštialová, Martin Lipták, Martin Macejka, Daniel Masarovič, Martina Slováková, Jana Richveisová, Stanislava Zajačková.
           

          ŠKOLSKÝ KLUB DETÍ

          VYCHOVÁVATEĽKA

          I. oddelenie  (II.B + IV.C)

          Irena Černá

          II. oddelenie (III.C + IV.B) Ľubica Voltemarová /vedúca ŠKD
          III. oddelenie (II.A + IV.B, IV.C) Monika Cabanová
          IV. oddelenie (I.A + IV.A) Anna Suchá
          V. oddelenie (I.B) sr. Karmelka
          VI. oddelenie (III.A + IV.A, IV.C) Alexandra Volková
          VII. oddelenie (III.B + IV.A, IV.C) Mária Zelenková
           
          PRÁZDNINY                         TERMÍN PRÁZDNIN                     ZAČIATOK VYUČOVANIA
          Jesenné 30. 10.  – 31.10. 17 2. 11. 2017 (štvrtok)
          Vianočné 23. 12. – 5. 1. 2018 8. 1. 2018 (pondelok)
          Polročné 2. 2. 18 (piatok) 5. 2. 2018 (pondelok)
          Jarné   5. 3.– 9. 3. 2018 12. 3. 2018 (pondelok)
          Veľkonočné 29. 3. – 3. 4. 2018 4. 4. 2018 (streda)
          Letné 2. 7. – 31. 8. 2018 3. 9. 2018 (pondelok)

           

          KLASIFIKAČNÉ PORADY TERMÍN
          Štvrťročná

          8. november 2017 (streda) – 2.stupeň, GYM

          9. november 2017 (štvrtok) – 1.stupeň
          Polročná

          24. január 2018 (streda) – 2.stupeň, GYM

          25. január 2018 (štvrtok) – 1.stupeň

          Trišvrťročná

          11. apríl 2018 (streda) – 2.stupeň, GYM

          12. apríl 2018 (štvrtok) – 1.stupeň
          Koncoročná

          21. jún 2018 (štvrtok) – 2.stupeň, GYM

          22. jún 2018 (piatok) – 1.stupeň

           

          RODIČOVSKÉ STRETNUTIA TERMÍN
          Úvodné (plenárne, triedne aktívy) 12.09.2017 (utorok)
          Štvrťročné (konzultácie v čase 16:30 - 18:00) 9. 11. 2017 (štvrtok)
          Polročné (konzultácie v čase 16:30 - 18:00) 18. 01. 2018 (štvrtok)
          Trištvrteročné (triedny aktív v čase 16:45 - 18:00) 12. 04.2018 (štvrtok)
          Koncoročné (triedne aktívy) 07. 06. 2018 (štvrtok)

           

          Ďalšie konzultácie s pedagógmi v inom čase si môžete dohodnúť prostredníctvom e-mailu.

           
          SVIATKY  
          Deň učiteľov na katolíckych školách

          30. 01. 2018  — sv. Tomáša Akvinského

          07. 04. 2018 - sv. Jána de la Salle - patrón učiteľov

          Deň osláv patróna školy 04. 10. 2017     sv. František z Assisi - patrón školy
          Prikázané cirkevné sviatky

          08. 12. 2017    -  Nepoškvrnené počatie Panny Márie   

          10. 05. 2018    Nanebovstúpenie Pána

          31. 05. 2018  —  Najsvätejšie telo a krv (Božie telo)

           

          V prikázaný sviatok slávi šk. spoločenstvo sv. omšu. Každý utorok je sv. omša o 7:30 v školskej kaplnke a vo štvrtok 7.30 – 7.55 adorácia pred vyloženou Oltárnou sviatosťou.

          ĎAĽŠIE DÔLEŽITÉ AKTIVITY A AKCIE

          TERMÍN

          Plavecký kurz pre žiakov - 2. ročník ZŠ

          18.-22. september

          Teambuilding GYM –1. – 4. roč. G, Šaštín 21.-23. september
          Diecézna púť detí cirkevných škôl do Šaštína – 4.-5.roč.ZŠ 25. september

          DŠS:  Blahorečenie Titusa Zemana SDB – BA, zájazd

          30. september

          Oslavy 90. výročia založenia františkánskeho gymnázia

          4. október

          Hovorme o jedle - zdravovedná súťaž

          16.-20. október

          DŠS: Pešia púť do Šaštína

          21. október

          Imatrikulácie prváčikov ZŠ

          16. november

          Stužková slávnosť

          16. november

          DŠS: Divadelné predstavenie „Elity“ – SND BA

          21. november

          CecilFest -spevácky festival (nielen) hudobných talentov

          22. november

          Obnova zasvätenia Nepoškvrnenej Panne Márii 8. december
          Charitatívna zbierka pre centrum Betánia

          11. - 15. december

          Jasličková slávnosť, Vianočné besiedky v triedach

          22. december

          Konverzačný kurz z anglického jazyka 29. január - 1. február

          Krajské kolo recitačnej súťaže "a Slovo bolo u Boha"

          február

          DŠS: Školský ples – Motel-M MA

          9. február

          DOD na gymnáziu

          19. – 23. február

          Kultúrobranie, alebo aj remeslom sa človek živí

          21. - 22. február

          Lyžiarsky kurz - 2.st., GYM

          27. február - 4. marec

          Maturita - písomná časť

          13.-15. marec

          Celoslovenské Testovanie9 žiakov 9. roč. z MAT, SJL

          21. marec

          Deň vody - aktivity environmentálneho charakteru

          22. marec

          Deň Zeme - aktivity environmentálneho charakteru

          20. apríl

          DOD pre budúcich prvákov ZŠ / Zápis do 1. ročníka ZŠ

          apríl

          Študentská konferencia

          9. máj

          Prijímacie skúšky na gymnázium

          14., 17. máj

          Maturita - ústna časť

          29. máj-30. máj

          Škola v prírode – 4. roč. ZŠ

          máj

          Deň detí - netradičné športové a pohybové súťaže

          1. jún

          Partnerská spolupráca (BiGY Brno,DAS BISCHÖFLICHE GYMNASIUM  JOSEPHINUM Hildesheim, SpŠ sv. Františka z Assisi v Karlovke)

          počas celého roka

          EKO-PROGRAM - environmentálny celoškolský projekt (Deň vody, Deň Zeme, Zber papiera, Zber elektrozariadení a batérií)

          február-jún

          Otvorená platforma na gymnáziu - diskusné fórum na spoločenské témy s inšpiratívnymi osobnosťami
          počas celého roka
          Výstavná galéria (Fotosúťaž, Práce detí, Vznik ČSR, Ikea atď.)

          počas celého roka

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“