• Škola môže vyzerať inak!

• 20.11.2020 11:01
            • 19. novembra 2020 v rámci Dňa otvorených dverí tradične privítalo malacké Gymnázium sv. Františka Assiského množstvo nových záujemcov o štúdium. Pandémia koronavírusu však zasiahla až do takýchto detailov, že Deň otvorených dverí sa uskutočnil – ale online na našom webe a sociálnych sieťach. Vo virtuálnom prostredí boli  sprievodcami priestorom a životom školy študenti tak, ako je to pri DOD na tomto gymnáziu už roky zvykom. V rozhovore s riaditeľom gymnázia Mgr. Danielom Masarovičom sa zoznámime so školou, ktorá si v povrchnom, zložitom a neistom svete materiálnych hodnôt vytýčila vlastnú úspešnú cestu.

• Online DOD DNES 19. 11. o 11:00

• 19.11.2020 09:36
            • Všetkých záujemcov o štúdium na našom gymnáziu, rovnako ich rodičov i ostatných zvedavcov a priaznivcov školy dnes privítame na online Dni otvorených dverí. Čaká na nich pestrý hodinový online program strávený s našimi študentami i pedagógmi.
            • Už čoskoro sa na Vás tešíme ONLINE

• 17.11.2020 15:58
            • Vítaní ste všetci, milí žiaci, študenti, rodičia i priatelia školy, noví i súčasní.

Neváhajte a nazbierajte odvahu, aby sme sa videli a počuli na našom DOD-čku.

Kedy? 19.11. 2020 od 11:00 do 12:00