• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2019/2020

    • Krajské kolo

        • Barbora Beszédesová

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Lukáš Tedla

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Krištof Haba

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Tobias Sáblik

        • 1. miesto/družstvo B
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Natália Pavúčková

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Kristína Šoková

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Kristína Nemcová

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • David Šišolák

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Šimon Záhumenský

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
        • Bruno Šíp

        • 2. miesto/družstvo A
        • Bavíme deti športom · Krajské kolo · 2019/2020
    • Okresné kolo

        • Klára Trnková

        • 2. miesto
        • Olympiáda v DEJ - kategória C · Okresné kolo · 2019/2020
        • Katarína Pavlová

        • 6. miesto
        • Olympiáda v DEJ - kategória C · Okresné kolo · 2019/2020
        • Michal Augustovič

        • 8. miesto
        • Olympiáda v GEG - kategória E · Okresné kolo · 2019/2020
        • Alica Hušková

        • 11. miesto
        • Olympiáda v GEG - kategória F · Okresné kolo · 2019/2020
        • Karin Makytová

        • 1. miesto - III. kateg.
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020
        • Mathias Čermák

        • 1. miesto - I. kateg.
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020
        • Natália Fedorová

        • čestné uznanie - II. kateg.
        • Šaliansky Maťko · Okresné kolo · 2019/2020
        • Henrieta Slezáková

        • 3. miesto - kat. 2A
        • Olympiáda v NEJ GYM · Okresné kolo · 2019/2020
        • Henrieta Jelínková

        • 3. miesto - kat. 2B
        • Olympiáda v NEJ GYM · Okresné kolo · 2019/2020
        • Karin Možutíková

        • 2. miesto
        • Olympiáda v NEJ ZŠ · Okresné kolo · 2019/2020

„Facere et docere – Správne žiť a učiť to aj iných“