• Platba za krúžkovú činnosť

• Aj v tomto školskom roku budú môcť žiaci našej školy využívať vzdelávacie poukazy v systéme záujmového vzdelávania a voľnočasových aktivít. Vzdelávací poukaz predstavuje osobitný štátny príspevok vo výške 32€ určený na záujmovú činnosť detí.

Jednorazový ročný poplatok na žiaka za každý záujmový krúžok je 20 € (ak nie je uvedené inak).

Prosíme Vás, aby ste prihlášku realizovali elektronickou formou prostredníctvom edupage, a to do pondelka 14.9.2020. Ďakujeme!

Pokyny k platbe:

Poplatok:                      20 € /žiak/krúžok

Číslo účtu IBAN:          SK81 5600 0000 0032 8398 3003 (POZOR iný účet ako pri ostatných platbách!!!)

Variabilný symbol:      jedinečné číslo pridelené každému dieťaťu – platí pre všetky platby, ktoré uhrádzate za

Vaše dieťa - nájdete ho na web stránke školy po prihlásení do Internetovej žiackej knižky

csmalacky.edupage.org / Komunikácia / Platby.

Konštantný symbol:                0308

Správa pre prijímateľa:          meno a trieda žiaka – krúžok      (napr. Janko Mrkvička, 1.A-krúžok)

Spôsob platby:                       bezhotovostným prevodom na účet (nie vkladom)

Termín úhrady:                      do 31.10.2020