• Školský psychológ

• Milý žiak, milá žiačka :)

Volám sa Miroslava Majdová a som školský psychológ na Tvojej škole. Som tu pre Teba, takže môžeš za mnou prísť, keď budeš chcieť, či potrebovať.

Ak váhaš alebo nevieš, s čím sa môžeš na psychológa obrátiť, prídi, keď:

• sa potrebuješ o niečom porozprávať, zdôveriť sa, poradiť sa, opýtať sa,
          • Ťa niečo trápi,
          • máš pocit, že sa Ti nedarí,
          • nevieš, ako sa učiť, aby Ti to išlo ľahšie,
          • Ti niekto ubližuje,
          • niekto ubližuje niekomu inému a Ty nevieš, ako mu pomôcť,
          • Ťa trápia vzťahy v škole, doma, medzi kamarátmi,
          • sa deje doma či v škole niečo, čo Ťa trápi a s čím si nevieš poradiť,
          • prežívaš ťažké obdobie.

Riadim sa PRAVIDLOM MLČANLIVOSTI = to, o čom sa budeme rozprávať, ostáva medzi nami. Výnimkou je, ak Ti niekto ubližuje, ak chceš niekomu ublížiť Ty, alebo ak chceš ublížiť sebe.

Kde ma môžeš nájsť?

Na 1. poschodí, v RELAXAČNEJ MIESTNOSTI. Stačí ZAKLOPAŤ a VSTÚPIŤ :)

Kedy môžeš prísť?

Kedykoľvek cez prestávku alebo po vyučovaní. Ak budeme potrebovať dlhší čas, dohodneme si stretnutie.

Keď ma nenájdeš, je to preto, že som pravdepodobne niekde v triede alebo sa cez prestávky rozprávam s učiteľmi.

Cez veľkú prestávku sa ale budem snažiť byť vždy tu.

Okrem toho si každý týždeň zavesím na dvere rozvrh, kde bude uvedené, ako mám rozdelený čas na ten ktorý týždeň. Niekedy môže dôjsť k malým zmenám, ak niekto bude náhle potrebovať, ale cez veľkú prestávku tu budem vždy aspoň na to, aby sme sa dohodli.

Môžeš ma kontaktovať aj mailom: majdova.mirka@gmail.com. Môžeš sa pýtať aj anonymne – nemusíš sa podpísať.

Som tu pre Teba a rada si Ťa vypočujem :)